Hrvatska Ujedinjena Stranka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska Ujedinjena Stranka

Forum Hrvatske Ujedinjene Stranke!
 
Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Izlaganja Kongresnih Kandidata HUS-a

Go down 
Autor/icaPoruka
Borg Master
Admin
Borg Master


Male
Broj postova : 179
U stvarnosti sam iz : Sisak
ER lokacija : North Dalmatia
Registration date : 06.02.2009

Izlaganja Kongresnih Kandidata HUS-a Empty
PostajNaslov: Izlaganja Kongresnih Kandidata HUS-a   Izlaganja Kongresnih Kandidata HUS-a Empty23.02.09 19:04


Izlaganja Kongresnih Kandidata HUS-a Bojanski.th
Bojanski

Pozdrav, cijenjeni narode eHrvatske!

Ovom Vam se prilikom javljam radi toga što vidite u naslovu ovog posta - kandidature za kongres. Kandidirati se za kongres svakako nije jednostavan posao, barem ne za mene. U par rečenica bih Vam objasnio svoju svrhu svega ovdje i zašto se uopće kandidiram za kongres, no pokušat ću to na jednostavan način, bez obasipavanja nepotrebnim rečenicama Wink

Tko sam ja?

Prije svega, dužan sam Vam se predstaviti. Moj je eRepublik nadimak bojanski. U stvarnome životu ja sam Bojan, 20 mi je godina, student sam FOI Varaždin, gdje i boravim. Moje Vam ime ne zvuči previše, zbog toga jer me niste i imali prilike čuti previše bilo to na našem chatu, bilo to ovdje na forumu ili pak općenito u eRepubliku. Ovo svakako ne znači da nisam aktivan, već do sada nisam imao potrebe niti zasipavati forum nepotrebnim postovima ili pak se gurati tamo gdje mi nije mjesto. Bio sam relativno tih, no to sam ovom kandidaturom odlučio promijeniti.

Koji je moj cilj?

Moja kandidatura za kongres, prihvatili to ili ne, jednostavno nije radi nekakvih 5g, niti radi bilokakve materijalne koristi, jer to jednostavno nije moja strast. Radim normalno kao i svaki drugi građanin, zadovoljan sam sa svojom plaćom i općenito svime čime sam dosad doprinosio eHrvatskoj. Na ovu kandidaturu me nije potaknulo ništa osim želje da više sudjelujem u samoj organizaciji, zbog toga jer bih se svojim radom mogao učiniti korisnim Vama i cijeloj državi. Moj je cilj ovdje jednostavno čisti i jednostavni napredak. Osobno, uvijek vjerujem da postoji mjesto napretku, postoje stvari koje se mogu poboljšati, a vjerujem i da definitivno želim i mogu sudjelovati u izradi plana i realizaciji određenih ideja u svrhu poboljšanja svačijeg eŽivota.

Moja stajališta

Prije svega, izuzetno mi je bitno uzeti sve varijable u formulu. Ovo znači da volim promotriti situaciju također s Vašeg stajališta, želim čuti glas od prvog do zadnjeg građanina, te uključiti te sve ideje u jedinstvenu akciju. U životu me strašno smeta nepravda i krivi izbor. To svakako i postoji. Pažljivo promatram svačiju perspektivu, te na bazi svojih iskustava i mišljenja iznosim i svoja "2 centa". Zbog toga i jesam tu - doprinosa zajednici. Opet napominjem - prezirem nepravdu, borim se protiv nje i svakako poštujem tuđe mišljenje. Svakako shvaćam da ovdje nisam sam. Ono što je jednostavno je to da se zalažem za ideje društva i svojim prisustvom sudjelujem zajedno sa svim kongresmenima u odlukama koje bi našoj eHrvatskoj donijeli napredak i kvalitetu.

Što Vi možete učiniti?

Ovo volim sročiti kratko i jasno, na svaki pogled i očito - glasajte za mene. Zvuči kao klišej, zbog toga jer to i je. Vaš glas meni jednostavno predstavlja prozor kroz koji ćete i Vi moći iznositi svoje ideje, ideje koje želim čuti i emitirati u kongres.

Glasajte, Vaš izbor svakako poštujem, to je Vaše demokratsko pravo da svoj glas usmjerite ondje gdje su i Vaša uvjerenja.

Želim Vam ugodni eŽivot, nastavite na putu napretka, da kolektivno dovedemo našu dragu eHrvatsku na 1. mjesto u eRepubliku, mjesto kojoj joj našim radom i pripada. Ako Vam se sviđaju ovakve ideje, ja Vam stojim na raspolaganju, vaš će se glas čuti.

Pozdrav od Vašeg kandidata,
ugodan pozdrav, Bojanski!



Izlaganja Kongresnih Kandidata HUS-a Josipjosipovic.th
Josip Josipovic

pozdrav cijenjeni građani eHrvatske.javljam vam se po prvi put jer nisam znao što pametno da napišem(mada ni sad nemam ideja)ovako;ja ću se kandidirati za slavoniju tako da ako mislite da vaša ideje su bolje od ideja koje se predlažu slobodno mi pošaljite privatnu poruku(iliti pm)
mnogi me smatraju nepoznatim(sigurno se pitate tko sam ja) pa zato o meni ukratko:ja sam ovdje i u rl Josip Josipović,radio sam sve moguće poslove u dosadašnjoj karijeri
(zidar,stolar,AKZ(u 3 maju),strojar,serviser,kuhar,konobar itd. da sad ne nabrajam sve
tako da iz moga životopisa je vidljivo je da sam svega probao i prošao.sad da budem u kongresu to bi mi bila jedinstvena prilika da se okušam kao čovjek iz naroda.budi te za mene i ja ću biti za vas(jer mi je dojadilo da me političari varaju)
sa poštovanjem vaš kongresmen(budući)
Josip Josipovic



Izlaganja Kongresnih Kandidata HUS-a Hrvojez.th
HrvojeZ

Evo, da se i ja kandidiram za kongres, evo nešto o meni:


U eRepublik sam došao prije cca 3 mjeseca. 2 dana nakon što
je eHrvatska nastala. Za igru sam saznao od Prleta koji ju je reklamirao na
jednom forumu.

Čim sam se registrirao, vidio sam da je to igra za mene!
Prvo mi se svidjelo poduzetništvo, jer mi je to i struka. Svidjelo mi se
kasnije i ratovanje te politika. Igrom sam prezadovoljan, i zato sam se odlučio
još više aktivirati, što društveno, što politički. Kliktanje za treniranje i
posao nije uopće zanimljivo J

U ova tri mjeseca sam od totalne neznalice došao na sasvim
solidan nivo upravljanja stečenim znanjima. Ranik sam bio, borio se jesam,
tvrtku sam imao i imam trenutno jednu. Pa sam se odlučio malo baciti i u
politiku.

Vjerujem da me većina Vas uopće ne pozna, ili me „pozna“
kroz moje postove na forumu.

Osobno, ni u stvarnom životu ne volim pusta obećanja
političara, te samim time mi je i pravljenje ovakve prezentacije sebe za
politiku glupo. Jer znam što ljudi (tako i ja sam) pomisle kada pročitaju sve
divno i krasno – hvalospjeve o sebi samom.

No međutim, ako ste čitali neke moje postove (forum, ingame)
slutite ili da stvarno jesam pošten, ili je to krinka. Znam da je teško u
današnjem svijetu vjerovati ljudima, vjerovati u dobro, a posebno političarima
koji imaju svoju reputaciju, bila ona pozitivna ili negativna.

No ja sam tu da svoje izložim, a Vi da odlučite. Dakle, 5
zlata koje bi dobio ulaskom u kongres mi uopće nisu bitni, novca imam za svoje
potrebe. Tko mi ne vjeruje, rado ću mu ukazati svoje financijsko stanje, jer
ništa ne skrivam. Sada kada smo zlato riješili dolazi sljedeće, a to je
napuštanje kongresa! Kongres ne mislim napuštati do kraja mandata ukoliko budem
izabran, i to iz više razloga: Prvi je taj da u bitke ne moram ići, wellness
sam podigao nedavno i iznosi mi trenutno u okviru 90. Drugi je koji sam već i
spomenuo – zlato koje me ne zanima. Te treći, ne radim nešto što me ne zanima,
a pošto sam napisao ovo, a Vi čitate, znači da me zanima, a ja kada nešto
radim, radim to kako spada i kako „B“og zapovijeda (kako kažu stari ljudi).


Dakle, sve moguće negativne razloge za ulaz u kongres sam
demantirao. Također znam da pošto je teško vjerovati u ovome svijetu nekome, i
da je teško vjerovati da postoje ipak nekolicina dobrih i poštenih ljudi, da je
Vama teško vjerovati i meni kada kažem da sam pošten igrač. Također moram
spomenuti, pošto imam sposobnost realnog i objektivnog prosuđivanja sebe a i
drugih, bili oni prijatelji ili neprijatelji, da se smatram moralno
osviještenom osobom.

Kako u stvarnom životu, tako i u bilo čemu što sudjelujem,
borim se za pravdu i poštenje. U stvarnom me životu kao takvog i stvarno znaju.
Ne trpim nepravdu i nepoštenje, što na meni, što na drugima!

U kongresu bi se po tome kriteriju borio za zakone koji
pridonose boljitku naše države, boljitku društveno-socijalnog odnosa građana,
te za boljitak odnosa drugim državama. Nisam nacionalist, već sam pacifist. Ne
mrzim niti jedan narod, niti uzdižem drugi. Realnost mi je uvijek bila draža od
preuveličavanja.

I da zaključim ovu svoju prezentaciju, jer vjerojatno je
svima već muka od čitanja ovolikog posta.

Pružite mi priliku samo za jedan mandat kongresa, i ja Vas
uvjeravam da nećete požalit. Moja riječ je čvrsta i vrijedi. Pozdrav!


Izlaganja Kongresnih Kandidata HUS-a Mojsije88.th
mojsije88

Pozdrav svim gradjanima eHrvatske!!!
Evo da se i ja predstavim, ipak bio bi red kad se kandidiram za KONGRES. U igri se zovem Mojsije88,iako mi taj nadimak nije ni slican rl imenu Danijel. Igru sam poceo igrat ima tri mjeseca nakon sto sam procito o njoj u nekim novinama. Iskreno da kazem ispocetka mi je se igra cinila jos jednom od onih glupih igara,radis treniras nista posebno naprotiv dosadno. Medjutim nakon nekog vremana dobivanjem vecih levela i kopanjem po forumima postala je zanimljiva. Upoznavanje novih ljudi raznih misljenja dovode upravo do raznih razilazenja,novih projekata radi poboljsanja eHrvatske do kojih nazalost mnogi novi gradjani i ne stignu jer nakon par dana izgube interes za igru. E tu dolazimo do mog primarnog cilja,koji bi bio zadrzavanje novih igraca i pokazivanjem svima koliko igra moze bit zanimljiva. Jer smatram da ima premalo aktivnih ljudi, iako nam eHrvatska broji oko 3300 gradjana. Naravno u cilju mi je i podizanje eHrvatske na nove bolje razine u svakom pogledu barem koliko ce mi omogucit glasanje o raznim zakonima!!!
sa postovanjem Mojsije88


Izlaganja Kongresnih Kandidata HUS-a Zugec.th
Matija Zugec

Pozdrav svim gradjanima eHrvatske. Moje ime je Matija Zugec i kandidiram se za kongres eHrvatske.

Uz svoju kandidaturu bi istaknuo da to radim iskljucivo radi doprinosa cjelokupnog stanovnistva eHrvatske, a ne radi osobnih interesa. Zelja mi je i cilj, da kompletni eSvijet priblizimo svim igracima, da olaksamo neke stvari starijim clanovima, a posebno da cim bolje upoznamo s igrom novije igrace ili igrace koji jos nisu postali stanovnici nase eHrvatske.

Svoje duznosti cu obavljati savjesno i odlucno. Potrudit cu se sto je vise vremena moguce odvojiti za Vas, citajuci Vase postove, biti na sto vise foruma, pratiti diskusije na chat-ovima, rjesavajuci Vase, a ujedno i nase probleme.

Nadam se da cemo zajedno uz Vasu pomoc i vase ideje i/ili primjedbe uciniti nasu eHrvatsku boljom zemljom i poboljsati kvalitetu zivljenja (igranja).

Zapamtite, ovo je glas za Vas.... Hvala


Izlaganja Kongresnih Kandidata HUS-a Zastava1.th
Ice_1

Evo ukratko ja sam ice_1 igram 5 mjeseci bio sam u kongresu vec 2 mandata, odradio sve do kraja,
uvijek sam bio za nase ljude, domovinu i stranku, braniti cu nas od takeovera i na kraju moj moto sve za ljude jer u zajednistvu je spas!!
Inace zastupam regiju istriu and kvarner ali ovaj puta sam u lici, nadam se da cu i tu skupiti zadovoljavajuci broj glasova



Izlaganja Kongresnih Kandidata HUS-a Klub
AndyCro

Ja se planiram ponovno kandidirati za kongres, pa evo moje kandidature.

Znači ukratko o meni...
24
pune godine su iza mene, student 4. godine fakulteta za hotelski i
turistički menadžment, "ovisnik" o online igrama poput ER-a, HT-a, FS-a
i sl.

Malo o ERu...
U ERu sam već preko 9
mjeseci, strpljivo sam čekao našu eRH i sada kada sam ju dočekao ne
planiram više otići iz nje. Nikad se nisam borio i borit ću se jedino i
samo jedino pod našom zastavom. Radim u jednoj od najjačih HR firmi, u
potpunosti sam odradio dva mandata kao kongresman, te odrađujem jedan
mandat kao ministar obrazovanja. Imam i svoju "željezaru" u
Španjolskoj, te weapon i food tvrtku u Hrvatskoj.

Zašto glas meni?
Unatoč
mnogobrojnim obvezama u RLu, svejedno sam stigao svaki dan barem 5
minuta biti online da odradim svoju kongresnu dužnost, da dam glas za
svaki zakon, te da upitam zašto se donosi pojedini zakon, ako bih
sumnjao u njegovu važnost. Planiram u potpunosti odraditi i svoj treći
mandat kao kongresmen, pa zato ako ne znate za koga biste glasali, sa
mnom nećete pogriješiti! Wink

Hvala na povjerenju. odlicno


Izlaganja Kongresnih Kandidata HUS-a Aqua.th
Aquasonic

Kao član Hrvatske Ujedinjene Stranke kandidiram se za regiju North Dalmacija jer u RL živim u Zadru.

U eRepublik sam došao nakon što sam pročitao članak u novinama. Zapravo neko vrijeme sam nisam bio siguran bi li uopće počeo jer sam mislio da je sve to zapravo slično ogame-u i ikariamu koje sam igrao nekoliko godina. Međutim ipak sam odlučio pokušati i nije mi žao! Drago mi je da mogu sudjelovati u izgradnji eHrvatske kao jedne od svijetskih sila u ovom eSvijetu.

Naravno, kako i svi od vas, počeo sam od nule, sa početnih dvadeset kuna i praznim inventorijem. Pitao (a i pilao) sam za pomoć sve i svakoga, učio iz dana u dan. Sudjelovao u izgradnji naše edomovine kroz svakodnevni rad i kupovanjem domaćih proizvoda, te sam doveo u eHrvatsku i nekoliko svojih prijatelja. Također moram spomenuti i svoje uključenje u Hrvatske oružane snage (1. gardijska brigada - Tigrovi) te aktivno sudjelovanje u bitkama koje su se nedavno dogodile uglavnom na svoj trošak. Svojim izborom za kongres obećavam da ću savjesno i pošteno obavljati svoju saborsku dužnost!

Pozivam sve članove stranke a i one koji to nisu neka mi daju svoj glas!

Hvala!


Izlaganja Kongresnih Kandidata HUS-a Grbhrv
JuniorSoprano

Igram erepublik vec 11 mjeseci, od samih pocetaka i proso sam dosta toga s eHrvatima.
Izabran sam bio 3 puta u kongresu (2 puta u eHrvatskoj i jednom u JAR-u), uvjek sam odradio svoj posao do kraja i svaki zakon glaso prema svojoj savjesti i za dobrobit svih nas, pa tako cu i dalje ako me izaberete!
Kandidirat cu se u South Dalmaciji, pa ko zeli tamo mi moze dat glas.
Hvala"


Izlaganja Kongresnih Kandidata HUS-a Veliki.th
Ivan Veliki

Drage sugradanke i sugradani, moja kandidatura za kongres
Kako se prvi put kandidiram u eSvijetu za mjesto u Kongresu, u par recenica prestavio bih sebe:
Zovem se Ivan Veliki, i ovu igru igram nesto duze od tri mjeseca. Zivim u Porecu, u Istri i imam 27 godina, radim kao recepcioner u hotelu. Online igre sam poceo igrati zbog sve cesci nocni smjena tako da uz eRepublik igram i HT.
eRepublik:
Kandidiao sam se u regiji Istra i Kvarner. Kada sam poceo igru nisam se vidio u politci vec kao vojnik, ono sto je promjenilo moju odluku je sto sam nakon dva mjeseca poceo uvidati nepravde, vidio sam ljude koji su usli u kongres samo zbog 5 golda i nista nisu radili a dio njih je i napustio kongres prije isteka mandata. Ono sto pocnem to i zavrsim, tako da ako me izaberete svoj mandat cu odraditi do kraja. Po prirodi sam radoholicar pa bih se pozvao na izreku: „Tko radi taj i grijesi“ zato i ne ispadne uvjek sve sto uradim kako treba, znam pogrjesiti, ali uvjek dam sve od sebe. Za mene je casno biti kongresmen eHrvatske i bit ce mi cast ako date svoj glas HUS-u i njegovim kandidatima.
LP Ivan Veliki


Zadnja promjena: Borg Master; 24.02.09 22:21; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1248741
Borg Master
Admin
Borg Master


Male
Broj postova : 179
U stvarnosti sam iz : Sisak
ER lokacija : North Dalmatia
Registration date : 06.02.2009

Izlaganja Kongresnih Kandidata HUS-a Empty
PostajNaslov: Re: Izlaganja Kongresnih Kandidata HUS-a   Izlaganja Kongresnih Kandidata HUS-a Empty23.02.09 19:05


Izlaganja Kongresnih Kandidata HUS-a Zastava1.th
cmdgeneralmarka

Prvo zelio bih se kandidirati za kongres u slavoniji.
bio sam vec par puta u JAR-u kongresnik tako da znam sto i kako to treba raditi.
Ako me izaberete pokusat cu biti sto bolji kongresnik

Inace nevolim pisati bas duge govore o sebi, imam 8 mjeseci igranja erepublika iza sebe tako da to mora nesto znaciti.
Politicari mi se u RL gade svojim ponasanjem i pustim obecanjima, ja necu biti kao oni nego cu pokusati biti onakav kakav treba da budem posten.
I za razliku od RL politicara
Coruption free!! happy happy happy happy

toliko od mene


Izlaganja Kongresnih Kandidata HUS-a Zastava2.th
Hrvat i Pol

Moj nick u erepubliku je Hrvat i pol a u RL zivotu Vjekoslav .Kandidirao sam se u Lici i gorskom kotaru i ako u RL zivotu zivim u Zagrebu.Erepublik igram nepuna 3 mjeseca i cesto sam aktivan na forumima i chatu eHrvatske.Dosad sam vec puno puta bio i poslodavac i zaposlenik.Imao sam dosad 5-6 firmi diljem esvijeta neke manje uspjesne neke vise.

O politickom opredijeljenju i slicno

Kao sto vidite iz toga da sam u HUS-u ja sam 'desnjak' .Nisam ustasa ili slicno nego sam samo domoljub koji voli svoju zemlju i predpostavljate slusam Thompsona.

Nisam u vojsci jer jos u pocetku igre sam odlucio da cu biti 'politicar' tako da cu ostati do kraja mandata u kongresu ako me izaberu.A napustanje kongresa u nasoj stranci znaci trajna zabrana kandidiranja za kongres a ta zabrana vrijedi vec od sljedecih izbora.

Nadam se da cete svi koji zivite u lici i koji podrzavaju mene ili nekog drugog clana HUS-a da cete glasati za nas i da cete podrzati HUS na putu prema vrhu. Pozdrav


Izlaganja Kongresnih Kandidata HUS-a Stulic2
Borg Master

Lijepi pozdrav svim gradjanima eHrvatske. Zovem
se Borg Master i kandidiram se za kongres republike eHrvatske. Kako su
se kandidirali mnogi ljudi i ja se kandidiram za iste imajuci na umu da
je ovo ipak igra jednaka za sve te da se necu boriti za svoj interes
nego interes igraca eHrvatske te svih stranaca u nasoj zemlji. Nema
zabave u klikanju samo Work-a i treniranja. Zalazem se za to da svim
ljudima koji igraju ovu igru budu omoguceni uvidi u drzavu¸ stranku
bolje zivotno stanje te osmjeh na licu igrajuci se uz nas. Potrudit cu
se da svaki covjek nase drzave dobije uvid o razmisljanjima drzavnih
organa te da svaki drzavni organ bude upoznat sa razmisljanjima
egradjana. Zalagat cu se svim mogucim silama da ne bude ikakvih
takeovera na nasu drzavu te bilo kakvih negativnih poteza na nasu
eHrvatsku. Potrudit cu se da porezi budu sto prihvatljiviji za HRV
gradjanina te da strane ulagace dovedemo do stabilnosti unutar nase
drzave. Potrudit cu se takodjer da novi ljudi odmah ne odlaze ubrzo
nakon prijave u igru nego da ih zaintergriram za ostanak u istoj. Poceo
sam kao obicni radnik kao i svatko te se ubrzo uz pomoc raznih zajmova
(sada vec vracenih) ustabilio na obrtnickim vodama sa poslovanjem u
plusu. U politickim vodama aktivnije sam krenuo poslije drzavnih izbora
za predsjednika kad je Roby istupio sa predsjednickog mjesta. Krenuo
sam u lov na ratne bojisnice ali nakon 2 bitke odustao sam jer smatram
da sam korisniji u svojoj stranci nego na raznim terenima. Kao clan
HUSa i moguci clan kongresa mogu najaviti da je moj sanducic uvijek
otvoren i da cu u koliko budem u mogucnosti pomoci svima koji mi se
obrate. Nadam se da sam vam dao dobru sliku o sebi i svojoj kandidaturi
za kongresne izbore. Jedino sto nisam napomenuo je to da se nalazim u
North Dalmatia te se kandidiram za tu regiju.

Lijepi pozdrav svima
Borg Master



Izlaganja Kongresnih Kandidata HUS-a Wwwwe
dr. Boza Chaos

Evo i ja sam se odlučio kandidirati za kongresmena Slavonije!

Razlog:Ja nisam od onih koji su željni zlata!Moja želja da budem kongresmen leži u tome što sam željan novih izazova i iskustava!
A i oduvije u sebi gajim ljubav prema politici!

Iskustvo i aktivnost(i):
Igram ovu igru od kako sam pročitao o njoj na forumu browiser igre Travian!
Znači 1 mjesec.
Nije mi trebalo puno da shvatim sva pravila igre i odmah mi se svidjela!
Rijetki su dani kad ja nisam barem na 15 min. došao na net da bih obavio ono osnovno(posao i trening) i barem pročitao one najvotanije članke da vidim šta se događa u eHR i eSvijetu!(Za sada samo 2 puta se nisam priključio!)
Vodim novine eST4RS,u kojima pokušavam obavjestiti i informirati naše eGrađane!
Pripadnik sam stranke HUS,jer sam i po svom osobnom političkom stajalištu "desničar" pa mi ta stranka najviše odgovara!
Slavonac sam i ponosim se time!(Iako imam i zagorske i dalmatinske krvi,znači čistokrvni Hrvat)Svoju domovinu ne bih mjenjao nizašto!
Pa zato želim prestavljati našu regiju,a i ne samo regiju nego i cijelu eHrvatsku i svakog običnog egrađana!

Ciljevi:
Cilj mi je mogu reći sličan Burkecinom,jer stvarno nije potrebno trošiti 2 GOLDa za novine koje će te iskoristiti za jedno pitanje!
Ako vas šta zanima o igri slobodno pošaljite pitanje meni ili nekom boljem igraču,imate forum i dio foruma koji se zove "Pitanja",imate Chet,gdje skoro uvijek ima nekog pa pitajte jer i ta 2 GOLDa jednom će vam trebati,a još uz to što trošite te golde,radi tih članaka nemogu se pročitati neki kvalitetni članci,stoga želim reći STOP spamu!
Možda vam se sada čini da previše kritiziram,ali to vam pišem za vaše i naše dobro,kao i mnogi drugi koji su prije mene to napisali!
Podržat ću svaki dobar prijedlog,u kongresu će imati moj glas svaki koristan i dobar prijedlog!
Ako postanem kongresmen moći ćete mi slobodno slati svoje prijedloge na PM!Svaki ću pročitati i odgovoriti vam svoje mišljenje!
Biti ću kongresmen naroda!

Možda mislite da lažem,ali sve što sam napisao je istina!
I zato vas molim da glasate za mene na sljedećim izborima!


Izlaganja Kongresnih Kandidata HUS-a Fico.th
The_Fico

Dragi građani eHrvatske,

Želio bih se predstaviti onima koji me još ne znaju, ja sam The_Fico, u eRepubliku, ili Filip u RL.

eRepublik igram tek oko mjesec dana, ali u potpunosti shvaćam igru, te smatram da imam dovoljno znanja da budem u kongresu.
Mislim da bi vaš glas trebao pripasti meni, zbog toga što sam aktivan na forumu, na chatu i normalno u igri. Pišem novine Lokalni list, u kojoj i stari i novi igrači mogu pronaći korisne informacije vezane uz igru. Uz moju pomoć je eRepublik izašao kao i kao igra tjedna na net.hr . Dok mi ne završi ovaj mandat, dajem vam obećanje da neću otići iz eHrvatske, te ću redovito glasati za(ili protiv) novih zakona, te pomoći eHrvatskoj u još boljem razvoju…

I zato smatram da bi vi trebali dati glas meni i HUS-u.
Hvala.

P.S. Kandidat sam za Northwest Croatia


Izlaganja Kongresnih Kandidata HUS-a Asak.th
Arhandeo

Pozdrav.
Ovo je moja prva kandidatura za kongres. Na eRepubliku sam prisutan malo vise od dva mjeseca, u kojima sam dosta toga postigao. Nisam, kao vecina igraca, isao na osnivanje svoje vlastite tvrtke, nego sam mirno i marljivo radio svaki dan doprinoseci produktivnosti tvrtke.
Sto se tice kandidature za kongresnika, ukratko, mogu reci da cu se svim srcem zalagati za programe koje podrzava stranka, da cu raditi za to da nasa eHrvatska postane jos bolja i konkurentnija u esvijetu, ali, naravno, prvenstveno cu se boriti za to da nasim estanovnicima bude sto lakse, da lakse nadju posao i da se lakse snalaze u eSvijetu. To planiram postici predlagajuci razne poteze koje bi nasa stranka mogla napraviti.
Toliko od mene za sada, cujemo se opet.
Lijep pozdrav.
[Vrh] Go down
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1248741
 
Izlaganja Kongresnih Kandidata HUS-a
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» PREDSTAVLJANJE mog teama i mene kao kandidata, svi Vote!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Hrvatska Ujedinjena Stranka :: Dobrodošli :: Hrvatska Ujedinjena Stranka-
Forum(o)Bir: